• Banner

Nešiojamo kompiuterio aušinimo sistemos valymas

NBCLEAN
19,00 €
Su mokesčiais
Kiekis

 

SSL apsaugota

 

Pristatymas per 1-2 dienas

 

Grąžinimas per 14 dienų

Aprašymas

Ar reikia profilaktiškai valyti kompiuterio aušinimo sistemą ?

Daugelis susimąsto apie tai tik tada, kai kompiuterio perkaitimas sukelia negrįžtamas pasekmes, perkaitę sugenda brangūs vaizdo lustai ar procesoriai ir kompiuterio remonto kaina tampa jau triženkle.

Kaip atpažinti kad kompiuteris perkaitinėja ?

Tai ypač galima pajusti atšilus orams. Nešiojamo kompiuterio ventiliatorius sukasi labai greitai ir triukšmingai, kartais kompiuteris "stringa". Nešiojamo kompiuterio dugnas prie grotelių karštas. Nieko nelaukite, kompiuterį reikia valyti.
Stacionarus kompiuteris paprastai irgi tampa triukšmingesnis, "pakibinėja".


Gal galiu pats išsivalyti kompiuterio aušinimo sistemą ?

Žinoma taip, jei turite reikiamu įrankius bei patirties. Tačiau dažnai to nemokėdami vartotojai tik pablogina situaciją, valo visai ne ten kur reikia, bando išvalyti nešiojamą kompiuterį iš išorės, sulaužo radiatoriaus groteles. Nuėmę procesoriaus radiatorių, vėliau jį uždeda kreivai, nepakeičia arba neteisingai pakeičia termo pastas ir tarpines.
Dar blogiau būna kai pučiant suspaustu oru sulaužomi ventiliatoriasu sparneliai, tuomet tenka keisti ir ventiliatorių.

Užsikišusi aušinimo sistemaIšvalyta aušinimo sistema

Aš naudoju aušinimo padą, kam tas valymas ?

Aušinimo padas padeda kai kompiuterio aušinimo sistema išvalyta, tuomet karštas oras bus nustumiamas nuo kompiuterio korpuso ir į kompiuterio vidų pateks vėsesnis. Kompiuterio aušinimas bus geresnis. Tašiau jei oras neprapučiamsa pro radiatoriaus groteles, joks padas nepadės.

Patikėkite šį darbą profesionalams !

Pirmiausiai kompiuterį reikia kokybiškai išardyti, nesulaužant plastikinių tvirtinimo detalių, nesugadinant varžtų, nenutraukiant laidų bei šleifų. Sukaupta patirtis bei turimi įrankiai leidžia mums tai padaryti kokybiškai. Tuomet nuimama aušinimo sistema ir kokybiškai išvaloma, kartais išplaunama. Patikrinamas ir esant reikalui sutepamas ventiliatorius. Nuvaloma ir pakeičiams nauja termopasta. patikrinami šilumą perduodantys vamzdeliai.
Kompiuteris surenkamas ir testuojamas, žiūrimos temperatūros.

Prekė detaliau
NBCLEAN
11 Prekės
1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: