Visos daugiausiai perkamos
  • Banner

MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300
  • MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300

MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300

S+85DLC03D
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C
50,60 €
Su mokesčiais
Kiekis

 

SSL apsaugota

 

Pristatymas per 1-2 dienas

 

Grąžinimas per 14 dienų

Aprašymas
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C
Prekė detaliau
MikroTik
S+85DLC03D
5 Prekės

Charakteristikos

Garantija
12 mėn.
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
S+85DLC03D
Neto svoris
0.02 kg
Bruto svoris
0.02 kg
Packing quantity
1.00 dalių
Volume (m3)
0.00 m
Tare weight (kg)
0.00 kg
Gross depth (mm)
60.00 mm
Gross width (mm)
15.00 mm
Gross height (mm)
15.00 mm
Paper/Pasteboard
4.00 g
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:6:2017-04-01
Combined (paper)
29.00 g
Pridėtų gaminių skaičius
1 dalių
Duomenų perdavimo sparta
10/100/1000/10000 Mbit/ai
Dydžio formatas
SFP+
Tipas
SFP+ module
Duomenų perdavimo greitis (maks.)
10000 Mbit/ai
Jungtis(-ys)
LC
Sąsajos tipas
SFP+
Jungties tipas
Dual LC
Kabelio tipas
Multi-mode
Maksimalus veikimo nuotolis
300 m
Auto MDI/MDI-X
No
Šviesolaidinė jungtis
LC
Bangos ilgis
850 nm
Maksimalus perdavimo atstumas
300 m
Ruošinio tipas
Multi-Mode Fiber
Operating temperature
-40 to +70C
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sekite mus Facebook'e